Haber

Cumhuriyetin 100. Yılına Özel Lazer Koşu Yarışları Atatürk Botanik Bahçesi’nde yapıldı

Cumhuriyetin 100’üncü yılı kutlamaları kapsamında Lazer Koşu Yarışları, Keçiören Belediyesi ve Türkiye Çağdaş Pentatlon Federasyonu işbirliğiyle Keçiören Atatürk Botanik Bahçesi’nde gerçekleştirildi.

12 ilden 262 sporcu, 20 hakem ve 18 antrenörün katılımıyla gerçekleştirilen yarışlarda her spor kulübünün U-9 Kadın, U-9 Erkek, U11 Kadın, U11 Erkek, U13 Kadın, U13 Erkek, U15 Kadın, U15 Erkek , U17 Kadın, U17 Erkek, U19 Kadın, U19 Erkek, Genç Erkek, Büyükler Kadın ve Erkek, Usta Kadın ve Erkek grupları yarıştı.

Yarışların sonunda Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve Türkiye Çağdaş Pentatlon Federasyonu Başkan Yardımcısı Ercan Taciroğlu, dereceye giren sporculara madalyalarını takdim etti.

Yarışlara katılan tüm grupları, antrenörleri ve sporcuları tebrik eden Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “İlimizi sporun başkenti yapmak adına farklı branşlarda birçok spor federasyonunun etkinliklerine ev sahipliği yapıyoruz. Keçiören’de ve Türkiye genelinde yüzmeden pentatlona kadar birçok spor dalının gelişimine yönelik turnuvalar düzenliyoruz. “Cumhuriyetimizin 100. yılı münasebetiyle düzenlediğimiz Lazer Koşu Yarışlarına katılan, çabalayan, başaran, emek veren tüm sporcu ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, Türkiye Çağdaş Pentatlon Federasyonumuza ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. çalışanlar.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu